Cart  

No products

Total

Cart Checkout

Galeria 101 Projekt współpracowała przy organizacji wernisażu hopin by Niedenthal, który odbył się 8 września 2016 roku na ulicy Nowogrodzkiej, w ramach promocji albumu zdjęć "Niedenthal Chopin", będącego zapisem XVII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego. Informacje na ten temat znaleźć można na:
Relacja z International Art Fair 2016
The latest issue of POLAND TODAY includes an article about Paweł Pierściński, titled „Paweł Pierściński – the Polish Ansel Adams”.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z otwarcia wystawy Magdaleny Shummer-Fangor "Poetyczny realizm", która ukazała się na portalu Rynek i Sztuka. Ekspozycja w galerii potrwa do 03.07.2015.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z otwarcia wystawy Agnieszki Sandomierz "Wszystkie oczy na mnie", która ukazała się na portalu Rynek i Sztuka. Ekspozycja w galerii potrwa do 20.03.2015.
Obraz Bezsenność  Agnieszki Sandomierz, który obecnie znajduje się na wystawie "Wszystkie oczy na mnie" w Galerii 101 Projekt, został doceniony na portalu Rynek i Sztuka.
„Rynek i sztuka” web portal prepared a summary of ideas for Christmas gifts related to art. "Art Under the Christmas Tree” guide contains three works from Gallery 101 Project
Among the visitors to the "Incidental" exhibition in 101 Projekt Gallery there were reporters from TVP Warsaw television. The result of this visit - a short conversation with the artist - Magdalena Kazimierska
  • 1
  • 2
Showing 1 to 8 of 10 (1 Pages)