Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Magdalena Laskowska

 

1985, Warszawa

W 2011 roku ukończyła studia na Wydziale Malarstwa na ASP w Warszawie. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. S. Baja, a aneks z ilustracji w pracowni dr Z. Januszewskiego. Zajmuje się malarstwem i fotografią. Uczestniczka powyżej 20 wystaw zbiorowych (w tym w Niemczech) oraz 7 indywidualnych. Uczestniczka Warszawskich Targów Sztuki, oraz Targów Sztuki Affordable Art Fair w Nowym Jorku i Bridgehampton , w Hamburgu, Singapurze, Hong Kongu i w Londynie (2019-23). Prace m. in. w kolekcji Muzeum Narodowego w Gdańsku Oddział Sztuki Nowoczesnej, w kolekcji Legnickiej Galerii Sztuki, oraz w prywatnej kolekcji Prezydenta Rep. Fed. Niemiec Horsta Koehlera.
Wybrane wystawy indywidualne:
2019 - „Pejzaż oniryczny", Galeria Dystans, Kraków;
2019 - „Teatr zimowy", Galeria Dystans, Kraków;
2017 - „Zawsze jest teraz", Galeria 101 Projekt, Warszawa;
2016 - „W drodze", Galeria Next, Bydgoszcz;
2012-„Na skraju rzeczywistości", Galeria Ring, Legnica.
Konkursy:
Laureatka I Nagrody Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego w Przeglądzie Malarstwa Młodych Promocjie 2011 (Legnica), laureatka wyróżnienia w Konkursie Potok Sztuki 2016 (Sopot).
Finalistka wielu konkursów, m.in. kilkukrotnie: Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego (Szczecin), Bielskiej Jesieni (Bielsko-Biała), Konkursu malarskiego im. L.Wyczółkowskiego( Bydgoszcz), Triennale Małych Form Malarskich (Toruń). Jest również finalistką I. Biennale Malarstwa Lubelska Wiosna oraz VI. Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego w Rzeszowie.

Prace w ofercie

Prace archiwalne