Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

AUGUST zestaw JOY, 2019

porcelana
cm
4303

Praca niedostępna

Dodaj do listy życzeń

 • Zapytaj o tę pracę
 • Opis:

  wymiary kubka: 8,5 x 8 x 8 cm
  wymiary mlecznika: 7 x 5,5 x 6 cm
  wymiary kieliszka na jajko: 4 x 5,5 x 5,5 cm
  wymiary miseczki: 3,5 x 9 x 9 cm
  wymiary tacki: 1,8 x 11 x 30 cm

  Przedmioty z kolekcji mają skupiać uwagę na przyjemności, jaką jest jedzenie. Naczynia są wykonane z cienkiej porcelany bone china o kształtach dopasowanych do ust i dłoni. Zestaw dla jednej osoby składa się z czterech naczyń: kubka, mlecznika, miseczki i kieliszka na jajko. JOY jest towarzyszem prostych, codziennych czynności i przynosi radość z czasu, który spędzamy sami ze sobą.

  Projekt podstawek jest odpowiedzią na naszą potrzebę podawania przekąsek, owoców i małych dań. Owalny kształt występuje w trzech różnych rozmiarach i pasuje do prawie każdego stołu. Każda podstawka jest ręcznie wykonana i podpisana. Wykonujemy je w dwóch różnych wariantach dekoracyjnych. Jedna pokazuje nasze ciągłe poszukiwania koloru wody; od głębokiej do bardzo jasnej zieleni poprzez odcienie szarości aż do błękitów i ciemnych granatów. Kolor zawarty w szkliwie pokrywa tacki tylko w środku. Drugi wariant to ręcznie malowane wzory, w szczególności nasze ulubione paski. Do produkcji podstawek używamy porcelany Fine Bone China. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zmywarek i mikrofalówek.
  AUGUST zestaw JOY wymiary kubka: 8,5 x 8 x 8 cm<br />wymiary mlecznika: 7 x 5,5 x 6 cm <br />wymiary kieliszka na jajko: 4 x 5,5 x 5,5 cm <br />wymiary miseczki: 3,5 x 9 x 9 cm<br />wymiary tacki: 1,8 x 11 x 30 cm <br /><br />Przedmioty z kolekcji mają skupiać uwagę na przyjemności, jaką jest jedzenie. Naczynia są wykonane z cienkiej porcelany bone china o kształtach dopasowanych do ust i dłoni. Zestaw dla jednej osoby składa się z czterech naczyń: kubka, mlecznika, miseczki i kieliszka na jajko. JOY jest towarzyszem prostych, codziennych czynności i przynosi radość z czasu, który spędzamy sami ze sobą.<br /><br />Projekt podstawek jest odpowiedzią na naszą potrzebę podawania przekąsek, owoców i małych dań. Owalny kształt występuje w trzech różnych rozmiarach i pasuje do prawie każdego stołu. Każda podstawka jest ręcznie wykonana i podpisana. Wykonujemy je w dwóch różnych wariantach dekoracyjnych. Jedna pokazuje nasze ciągłe poszukiwania koloru wody; od głębokiej do bardzo jasnej zieleni poprzez odcienie szarości aż do błękitów i ciemnych granatów. Kolor zawarty w szkliwie pokrywa tacki tylko w środku. Drugi wariant to ręcznie malowane wzory, w szczególności nasze ulubione paski. Do produkcji podstawek używamy porcelany Fine Bone China. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zmywarek i mikrofalówek.
  230,00 PLN