Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

JAK KUPIĆ W 101 PROJEKT GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ i domu aukcyjnym?

101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny oferuje dzieła sztuki współczesnej i najnowszej; malarstwo, rzeźby, fotografie. Prace dostępne są zarówno w sprzedaży bezpośredniej w galerii przy ul. Pięknej 62/64 w Warszawie, za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie www.101projekt.pl, jak i w sprzedaży aukcyjnej.

101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny organizuje comiesięczne Aukcje Sztuki. Aukcje odbywają się w lokalu galerii w Warszawie przy ul. Pięknej 62/64. Każdej aukcji towarzyszy katalog w formie elektronicznej zawierający zdjęcia i opisy oferowanych obiektów, ceny wywoławcze i informacje jeśli obiekt podlega opłacie tzw. „droit de suite”. Przed każdą aukcją wszystkie obiekty można obejrzeć bezpośrednio w siedzibie galerii.

Licytować można osobiście, za pośrednictwem pracownika galerii telefonicznie lub zlecając licytację z limitem maksymalnej ceny lub online w czasie rzeczywistym za pośrednictwem portalu Onebid www.101projekt.onebid.pl. Licytując osobiście należy wypełnić formularz rejestracyjny i pobrać numerek. Zlecając pracownikowi licytację przez telefon lub z limitem ceny, należy wypełnić zlecenie licytacji.

Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna, naliczana degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 zł (włączenie) – w wysokości 20 %, powyżej 100 000 zł – w wysokości 15 %. W przypadku obiektów oznaczonych (♦) do wylicytowanej kwoty doliczona jest także opłata z tytułu "droit de suite" w wysokości podanej w regulaminie aukcji.

Obiekty oznaczone (♣) posiadają cenę gwarancyjną.

Za wylicytowany i sprzedany obiekt płatność można uregulować gotówką, przelewem, za pomocą PayU lub kartą kredytową (Visa i MasterCard) w ciągu 7 dni. Na życzenie kupującego galeria wystawia faktury VAT marża. Opłacony obiekt należy odebrać w terminie 10 dni od dnia aukcji osobiście lub ustalając szczegóły transportu z pracownikiem galerii pod numerem:

Warunki sprzedaży aukcyjnej szczegółowo określa Regulamin.