Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Galeria 101 Projekt współpracowała przy organizacji wernisażu hopin by Niedenthal, który odbył się 8 września 2016 roku na ulicy Nowogrodzkiej, w ramach promocji albumu zdjęć "Niedenthal Chopin", będącego zapisem XVII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego. Informacje na ten temat znaleźć można na:
Relacja z International Art Fair 2016
W najnowszym numerze POLAND TODAY opublikowany został artykuł na temat współpracującego z naszą galerią fotografa Pawła Pierścińskiego, który nazwany został polskim Anselem Adamsem.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z otwarcia wystawy Magdaleny Shummer-Fangor "Poetyczny realizm", która ukazała się na portalu Rynek i Sztuka. Ekspozycja w galerii potrwa do 03.07.2015.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z otwarcia wystawy Agnieszki Sandomierz "Wszystkie oczy na mnie", która ukazała się na portalu Rynek i Sztuka. Ekspozycja w galerii potrwa do 20.03.2015.
Obraz Bezsenność  Agnieszki Sandomierz, który obecnie znajduje się na wystawie "Wszystkie oczy na mnie" w Galerii 101 Projekt, został doceniony na portalu Rynek i Sztuka.
Portal "Rynek i sztuka" przygotował zestawienie pomysłów na gwiazdkowe prezenty związane ze sztuką. W przewodniku "Sztuka pod choinkę" zamieszczono aż trzy prace z Galerii 101 Projekt.
We wrześniu wystawę "Incydentalne" w Galerii 101 Projekt odwiedzili m. in. dziennikarze TVP Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanym przez nich materiałem - krótką rozmową z artystką - Magdaleną Kazimierską, która ukazała się w programie Qadrans Qltury
  • 1
  • 2
Showing 1 to 8 of 10 (1 Pages)