Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Wczoraj odbył się wernisaż wystawy fotografii Pawła Pierścińskiego i rzeźb Marcina Rząsy „Horyzonty III odsłona”
W dniach 25 - 27 listopada braliśmy udział w 19. Warszawskich Targach Sztuki.
W Galerii Opera Teatru Wielkiego trwa wystawa Antoniego Janusza Pastwy – profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wystawa czynna jest do 30.06.2022 roku
Drodzy Państwo, z okazji nadchodzących Świąt życzymy spokoju, szczęścia, radości i dużo piękna. Nasza aktualna wystawa małych form malarskich i rzeźbiarskich „Pejzaż, natura, człowiek” jest przedłużona do 22 stycznia 2022 roku.
Koniecznie musimy się z Państwem podzielić finałem Warszawskich Targów Sztuki, w których braliśmy udział w dniach 26-28 listopada. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Było wspaniale móc spotkać się z Wami i dyskutować o sztuce i rynku sztuki. Poniżej prezentujemy zestawienie prac, które znalazły nabywców.
W pierwszy weekend marca, w BABCE do wynajęcia na warszawskim Żoliborzu odbyły się pierwsze Targi Sztuki Dostępnej. To pierwsze takie wydarzenie na kulturalnej mapie Polski, profesjonalne targi sztuki z limitem ceny do 5 000 zł.
Katarzyna Karpowicz już po raz kolejny zdobyła drugie miejsce w Kompasie Młodej Sztuki - rankingu najlepszych polskich artystów młodego pokolenia.
W dniach 5 - 7 października, w Arkadach Kubickiego w Warszawie, odbyły się 16. Warszawskie Targi Sztuki.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 8 of 16 (1 Pages)