Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Wczoraj odbył się wernisaż wystawy fotografii Pawła Pierścińskiego i rzeźb Marcina Rząsy „Horyzonty III odsłona”
W dniach 25 - 27 listopada braliśmy udział w 19. Warszawskich Targach Sztuki.
W naszej galerii odbyła się Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci ewakuowanych z Ukrainy. Cała uzyskana kwota zostanie przekazana Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce na rzecz Domu Dziecka w Siedlcach dla dzieci ewakuowanych z placówek opiekuńczych w Ukrainie.
W Galerii Opera Teatru Wielkiego trwa wystawa Antoniego Janusza Pastwy – profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wystawa czynna jest do 30.06.2022 roku
Zastanawiają się Państwo jak sprzedać dzieło sztuki? Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, lub bezpośredniego w siedzibie galerii. Zajmujemy się sztuką współczesną i aktualną. Poszukujemy obiektów na aukcje i do oferty stałej – sprzedajemy głównie obrazy i rzeźby.
Drodzy Państwo, z okazji nadchodzących Świąt życzymy spokoju, szczęścia, radości i dużo piękna. Nasza aktualna wystawa małych form malarskich i rzeźbiarskich „Pejzaż, natura, człowiek” jest przedłużona do 22 stycznia 2022 roku.
Koniecznie musimy się z Państwem podzielić finałem Warszawskich Targów Sztuki, w których braliśmy udział w dniach 26-28 listopada. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Było wspaniale móc spotkać się z Wami i dyskutować o sztuce i rynku sztuki. Poniżej prezentujemy zestawienie prac, które znalazły nabywców.
Laura Pomianowska: Co jest główną inspiracją dla Pańskiej twórczości? Porusza się Pan w swoich projektach wokół tematu ciała – czy ono jest w tej sztuce najważniejsze? Michał Wietrow: Ciało ludzkie wywiera istotny wpływ na moją twórczość. Widać to szczególnie w cyklu figuracji skupionej na syntezie formy. Podejmuję w nich próbę łączenia kontrastów, piękna i wypracowanej formy z bólem i cierpieniem.
Showing 1 to 8 of 21 (1 Pages)