Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Galeria 101 Projekt na Warszawskich Targach Sztuki

Galeria 101 Projekt na Warszawskich Targach Sztuki

W dniach 10-12 października odbyła się 12 edycja Warszawskich Targów Sztuki - jednego z największych wydarzeń artystycznych w Polsce, w którym udział wzięło 50 wyselekcjonowanych galerii sztuki współczesnej i antykwariatów z całego kraju. 

Organizatorzy targów zadbali także o bogaty program wydarzeń towarzyszących. W Arkadach Kubickiego odbyły się m.in. prowadzone przez Andrzeja Pągowskiego warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawa wybitnego malarza – Tadeusza Dominika, a także wykład poświęcony fotografii kolekcjonerskiej, poprowadzony przez Rafała Kameckiego – kolekcjonera i właściciela portalu o sztuce artinfo.pl. Ciekawą atrakcją były także filmy wyświetlane przez Muzeum Utracone, prezentujące dzieła zaginione podczas II wojny światowej.


Na stoisku Galerii 101 Projekt zaprezentowaliśmy malarstwo Katarzyny Goldyn, Mariusza Mierzejewskiego i Wioletty Jaskólskiej, prace Zbigniewa Waszczeniuka, rzeźby Grzegorza Gwiazdy i Krzysztofa Ostrzeszewicza oraz fotografie Kasi Kalua KryńskiejMiejsce:       Arkady Kubickiego/Zamek Królewski

Stoisko:       nr 10

Daty:           10-12 października 2014

Galeria zdjęć