Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Jak sprzedać dzieło sztuki?

Jak sprzedać dzieło sztuki?


Zastanawiają się Państwo jak sprzedać dzieło sztuki?

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, lub bezpośredniego w siedzibie galerii. Zajmujemy się sztuką współczesną i aktualną. Poszukujemy obiektów na aukcje i do oferty stałej – sprzedajemy głównie obrazy i rzeźby.

Jeśli posiadają Państwo dzieła sztuki i są zainteresowani współpracą z galerią wystarczy skontaktować się z nami i przysłać zdjęcie i opis obiektu na adres galeria@101projekt.pl. Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu dzieła informacji takich jak: zdjęcie (lico, odwrocie, sygnatury) wymiary, dane kontaktowe (e-mail, numer telefonu)

W informacji zwrotnej otrzymają Państwo orientacyjną wycenę lub orientacyjną aukcyjną cenę wywoławczą.

Formy sprzedaży, które proponujemy, to sprzedaż prac w ramach stałej oferty galeryjnej i na aukcjach. Systematycznie, raz w miesiącu, organizujemy aukcję dzieł sztuki. Tworzymy katalogi aukcyjne i katalogi wystaw, prowadzimy działania marketingowe o dużym zasięgu. Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter) gdzie promujemy artystów. Trafiamy do odbiorców również za pośrednictwem płatnych reklam Google Ads i Facebook’a. Posiadamy szeroką bazę klientów. Nasze newslettery z informacjami o aukcjach i wystawach czasowych docierają do kilku tysięcy osób.

Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą dzieł, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

Laura Pomianowska