Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą nową wystawę Małych Form! Prezentujemy szeroką ofertę zróżnicowanych dzieł o niewielkich formatach. Być może to u nas odnajdą Państwo idealny prezent - obraz lub rzeźbę. Zespół Galerii jest gotowy doradzić w wyborze. :) Do zobaczenia na Pięknej! Wystwa czynna do 24 grudnia. Zapraszamy!
Laura Pomianowska: Co jest główną inspiracją dla Pańskiej twórczości? Porusza się Pan w swoich projektach wokół tematu ciała – czy ono jest w tej sztuce najważniejsze? Michał Wietrow: Ciało ludzkie wywiera istotny wpływ na moją twórczość. Widać to szczególnie w cyklu figuracji skupionej na syntezie formy. Podejmuję w nich próbę łączenia kontrastów, piękna i wypracowanej formy z bólem i cierpieniem.
Laura Pomianowska: Czym dla Pani jest tworzenie sztuki? Jak przebiega Pani proces twórczy? Co inspiruje Panią do malowania? Joanna Głażewska: Tworzenie jest dla mnie odskocznią, medytacją… sposobem na życie i zawodem. Proces twórczy przebiega stale, nie nadążam z przelewaniem pomysłów na płótna, jeżeli mam jakiś zastój to wynikający z niemożności dokonania wyboru, który pierwszy, wiele z tych koncepcji przepada, bo przychodzą ważniejsze, lepsz
Zaczynamy serię wpisów, które będą się cyklicznie pojawiały na stronie galerii w zakładce aktualności. Od dziś mogą Państwo się zapoznać na naszej stronie z wpisami poświęconymi inwestowaniu w sztukę. Rynek sztuki, porady dotyczące inwestowania, ciekawostki ze świata sztuki – to wszystko tematy, które poruszymy w serii artykułów.